12 жовтня 2018р.  заклад  відсвяткував своє 60-річчя.

Розділити радість небуденної події разом з ювілярами прибула велика кількість поважних гостей, серед яких: представники Управління освіти Херсонської міської ради Стойчева І.Б. та Кулик О.М., заступник директора Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Левенець Н.І., депутати Херсонської міської ради Маренчук О.М. та Рубан Р.І., голова профспілки працівників освіти м.Херсона Гривняк Г.М., завідуюча методичним кабінетом при Управлінні освіти Херсонської міської ради Ільїна В.М., голова Суворовської в м. Херсоні ради Задніпряний А.В., директори закладів загальної середньої освіти міста, депутат Херсонської обласної ради Рожков Ю.Г., представники Херсонської академії неперервної освіти та Херсонського державного університету. Під час урочистей було вручено грамоти та подяки, привітання отримали ветерани праці. Учасники концерту гостинно вітали випускників  та вчителів усіх поколінь, учнів, батьків – одним словом, усіх, хто завітав на свято. На екрані – цифра 60. Одна за одною з’являються фотосвітлини, зафіксовані в різні періоди шкільного життя. Хоч літ пройшло чимало, багато чого  розгубила людська пам’ять, але згадували лише приємне. З трепетом у душі декан педагогічного факультету ХДУ Пєтухова Л.Є.  пригадала найкращі роки, пов’язані з колективом навчального закладу. Заступник начальника Управління освіти Херсонської міської ради Кулик О.М. окреслила професійні здобутки дружньої когорти педагогів та вихователів, подякувала їм за плідну працю. Крім теплих зичень, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків.
У переспіві вітальних промов найкращі побажання рідному колективу, колегам-освітянам адресувала директор навчального закладу Людмила Леонідівна Стратійчук. Гордістю нашої школи є педагоги, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті. Таких самовідданих вчителів, які повністю віддавали і віддають себе вихованцям, аби засіяти в їхні душі розумне, добре, вічне є чимало. Роки молодості вони згадують із світлим щемом, оптимістичною ностальгією, коли працювали, сповна віддаючись улюбленій справі й  ті, хто перебуває  на заслуженому відпочинку. Сьогодні колектив трудиться злагоджено й сумлінно. Всі ці надбання, добрі справи свято шанують наступні покоління.

IMG_8353IMG_8377 (1)