Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний
заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів" №15 Херсонської міської ради

вітає Вас на своєму сайті!

Працевлаштування випускників 2016-2017н.р.

П.І. учня Назва ВНЗ
1. Бибик Тетяна Херсонський державний університет
2. Гордєєва Анастасія Херсонський державний університет
3. Гусаков Олександр працює
4. Іващенко Діана Київський Національний університет ім.Т.Г.Шевченка
5. Ільченко Андрій Херсонський політехнічний коледж
6. Келлер Юлія Херсонський державний університет
7. Лілевман Анна Київський Національний авіаційний університет
8. Лучна Анна ПТУ №9
9. Макаров Дмитро Національний техні́чний університет Украї́ни «Київський політехні́чний інститут імені Ігоря Сікорського»
10. Маломан Марина Херсонський Національний технічний університет
11. Матвєєв Сергій Працює
12. Мірошниченко Іван  Національний університет «Одеська юридична академія»
13. Панченко Анастасія Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова
14. Совач Юлія Херсонський державний університет
15. Тетерев Віталій Вінницький національний технічний університет
16. Усатюк Крістіна Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова
17. Чорний Гліб Херсонський Національний технічний університет
18. Шостенко Оксана

Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу

Звіт про працевлаштування випускників 11, 9 класів 2015/2016 н.р.

Працевлаштування випускників 11 класу

п/п

П.І.Б. Місце влаштування
1. Аврамова Анна Херсонський державний університет
2. Букарева Юлія Миколаївна Працює
3. Гетьман Рамін Ільгарович Херсонське морехідне училище
4. Говорунов Максим Дмитрович Херсонський національний технічний університет
5. Горобовець Олександр Олександрович Херсонський гідрометеорологічний технікум
6. Горячук Олена Олексіївна Виїхала до Польщі
7. Гонтаренко Софія Вадимівна Працює
8. Довгальов Євгеній Геннадійович Херсонський національний технічний університет
9. Іщенко Даніїл Русланович Херсонський національний технічний університет
10. Кондратюк Сергій Володимирович Херсонське морехідне училище
11. Логвіненко Катерина Ігорівна Херсонський державний університет
12. Оганян Анастасія Романівна Херсонський державний університет
13. Перегибенко Ангеліна Олександрівна Херсонський державний університет
14. Полторацька Вікторія Артемівна Київський університет імені Бориса Грінченка
15. Романець Катерина Антонівна Харківський національний університет ім..В.Н.Каразіна
16. Самойленко Олександра Валеріївна Київський  національний університет ім. Т.Шевченка
17. Свиридова Марина Юріївна Виїхала до Росії
18. Сервуля Максим Андрійович Херсонське морехідне училище
19. Семенов Віталій Сергійович Працює
20. Скобель Надія Олегівна Херсонський державний університет
21. Стрінадко Ігор Володимирович Працює
22. Тихонова Ірина Русланівна Працює
23. Цап Дмитро Васильович Херсонський технікум
24. Четверікова Дар’я Євгенівна Працює
25. Шкворець Владислав Владленович Херсонський національний технічний університет

 

Працевлаштування випускників 9 класу

п/п

П.І.Б. Місце влаштування
1. Анісімов Максим Володимирович ЗОШ №28
2. Барановський Артем Сергійович Херсонський морський коледж рибної промисловості
3. Бондаренко Руслан Володимирович Херсонський морський коледж рибної промисловості
4. Вац Андрій Юрійович ЗОШ №31
5. Вороненко Анастасія Олександрівна ЗОШ №54
6. Гулієв Гліб Аязович Херсонське морехідне училище
7. Желєзний Владислав Андрійович Херсонський економіко-правовий коледж
8. Заїка Дар’я Василівна ЗОШ №53
9. Ігнатенко Данило Васильович Херсонський ліцей поліграфії та зв’язку
10. Кантеміров Віталій Олегович Херсонський ліцей поліграфії та зв’язку
11. Котова Анастасія Валентинівна Херсонський політехнічний коледж
12. Коломойцева Олександра Андріївна Херсонський економіко-правовий коледж
13. Костиря Поліна Олегівна ЗОШ №53
14. Кононченко Аліна Андріївна Переїхала до Донецька
15. Кравченко Валерія Олександрівна Херсонський політехнічний коледж
16. Крижановський Олександр Олегович ЗОШ №31
17. Кузьменко Анастасія Костянтинівна ЗОШ №31
18. Кулик Давид Віталійович Херсонський політехнічний коледж
19. Лабич Анна Сергіївна ЗОШ №31
20. Малиновський Даніїл Ростиславович ЗОШ №45
21. Мірошніченко Катерина Валеріївна Херсонський політехнічний коледж
22. Місевич Кирило Владиславович Херсонський медичний коледж
23. Мостовий Родіон Максимович Херсонський політехнічний коледж
24. Немчонок Ярослав Леонідович Херсонський політехнічний коледж
25. Остапюк Олександра Вікторівна ЗОШ №28
26. Омельченко Євген Олегович Херсонський морський коледж
27. Пантелєєв Вадим Анатолійович Херсонське ПТУ №2
28. Романенко Олександр Сергійович Херсонське ПТУ №2
29. Соболь Владислав Ігорович Херсонський морський коледж рибної промисловості
30. Стояновска Анастасія Миколаївна Переїхала до Македонії
31. Ткаченко Леонід Петрович ЗОШ №45
32. Федоров Андрій Сергійович Херсонський політехнічний коледж
33. Чаус Микита Сергійович Херсонський морський коледж рибної промисловості
34. Шкоденко Назар Ерсінович Херсонський морський коледж рибної промисловості
35. Штигар Олександр Олександрович Херсонський політехнічний коледж

 

Звіт про працевлаштування випускників 11 класів 2011/2012 н.р.

11 клас

Загальна

к-сть випускників 11 класів

(з них сиріт та ПБП)

І загальної кількості продовжують навчання Із загальної

к-сті (гр.3) працевлашт

(з них сиріт та ПБП)

Із загальної к-сті (р.3) незайняті

(з них сиріт та ПБП)

Причини незайнятості
Всього

(з них сиріт та ПБП)

 

ВНЗ

І-ІІ

р. акр.

(з них сиріт та ПБП)

ВНЗ

ІІІ-ІV

р. акр.

(з них сиріт та ПБП)

 

ПТНЗ

(з них сиріт та ПБП)

 

Інші навчальні заклади

(з них сиріт та ПБП)

32 11 18 2 1

 

Звіт про працевлаштування випускників 11 класів 2013/2014н.р.

11 клас

Загальна кількість випускників 11 класів Продовжують навчання Із загальної кількості працевлаштовані Із загальної кількості незайняті Причини незайнятості
Всього ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації ПТНЗ інші навчальні заклади
30 28 5 17 6 2