Протягом жовтня – листопада 2016 року  вчитель музики Спичак В.О. та вчитель початкових класів Марченко С.М. брали участь в І турі (міський) конкурсу «Учитель року- 2017». Протягом кількох конкурсних днів учителі змагалися у наступних конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Майстер – клас», «Експертиза підручника», «Захист освітнього проекту» та «Конкурсний урок і самоаналіз уроку». Кожна номінація конкурсу відіграє особливу роль, адже педагогічні напрацювання сприятимуть впровадженню реформи нової української школи, що у разі прийняття базового закону «Про освіту», буде впроваджуватися з 2018 року. Вчителі достойно представили навчальний заклад та стали лауреатами конкурсу. Вітаємо учасників конкурсу «Учитель року – 2017».

uch_4

Спичак Владислав Олександрович

Спеціаліст ІІ категорії.

Предмет викладання — музика.

Марченко Світлана Миколаївна

Спеціаліст І категорії.