Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру 2016/2017 навчального року встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з місцевими органами управління освітою. Рекомендуємо навчальні заняття організувати за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 29 грудня;

ІІ семестр – з 15 січня по 25 травня.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням Державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів – 8-9 червня, 11-х класів – 28-29 травня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

осінні з 30 жовтня  по 05 листопада,

зимові з 30 грудня по 14 січня,

весняні з 02 квітня по 09 квітня.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.