Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний
заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів" №15 Херсонської міської ради

вітає Вас на своєму сайті!

 Кухаренко Ганна Миколаївна завідуюча бібліотеки-лабораторії

перспективного досвіду «Автоматизація бібліотечних процесів»,

провідний бібліотекар.

Сайт бібліотекиhttp://www.library.kherson.ua/15/

Замовлення підручників для 5 класу

Реклама книги

 

       Формування  інформаційної компетентності  всіх учасників    навчально-виховного процесу – головний напрямок в роботі бібліотеки – лабораторії Херсонського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів” №15 Херсонської міської ради.

        Шкільна бібліотека  забезпечує учнівський та педагогічний  колективи необхідними джерелами інформації, навчає орієнтуватися в світі нових знань.

        Робота  бібліотеки  організована  за такими напрямами:

–         інформаційне забезпечення навчально-виховного процессу;

–         надання інформаційної допомоги вчителям із питань удосконалення фахової

           майстерності;

–         формування інформаційної  компетентності усіх користувачів;

–         співпраця з інформаційно-методичним центром школи;

        Книжковий фонд поступово збільшується  і дає  можливість  модернізувати зміст діяльності бібліотеки.

        Під час проведення бібліотечних уроків, творчих зустрічей, семінарів, поряд з традиційними формами роботи  використовуються інноваційні ( в тому числі комп’ютерні, мультимедійні).

        Що стосується програмного забезпечення,  бібліотека працює з системою АИБС «МАРК-SQL», яка має досить широке  розповсюдження. Вона відповідає усім міжнародним вимогам, що пред’явлені  сучасним бібліотечним системам. Цю систему школа отримала як спонсорську допомогу від  московських колег-бібліотекарів.

        Одна з перших в місті шкільна бібліотека Херсонського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів” №15 Херсонської міської ради  почала активно використовувати електронні ресурси в обслуговуванні користувачів бібліотеки, доступ до Інтернету, стала піонером впровадження і апробації автоматизованої інформаційно-бібліотечної системи «МАRK SQL. Шкільна бібліотека», створення власного електронного каталогу, оn-line доступу до повнотекстових електронних ресурсів вітчизняних і зарубіжних бібліотек.  Накопичення і використання інформаційної педагогічної бази   спрямовуються на задоволення інформаційної потреби вчителя, навчання і освіти.

Нові стандарти