Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний
заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів" №15 Херсонської міської ради

вітає Вас на своєму сайті!

 

 

Прізвище, ім’я,

по-батькові дитини

Повна дата народження Домашня адреса (де проживає) Школа, клас (заклад, що надає інформацію) Коли і куди

        вибув

Звідки і коли прибув
Зараховані учні
1. Райлян Ольга Сергіївна 14.08.2009 вул.Робоча, 80а кв.93 НВК №15

2-Б

ЗОШ №31
2. Карчевський Антон  Валерійович 31.10.2001 вул.49 Гв.дивізії, 7 корп.2, кв.66 НВК№15

10-А

ЗОШ

№56

3. Олейняк Владлена Олексіївна 18.05.2001 Вул.200 років Херсону 39, кв.168 НВК№15

10-А

ЗОШ №24
4. Соломчак Юлія Миколаївна 03.09.2002 Белінського, 30 кв.3 НВК№15

10-А

ЗОШ №14
Відраховані учні
1.       Цвєтков Данило Миколайович 15.05.2004 вул. Бурзи, 53а НВК №15

8-А

29.05.2017

Ліцей ім..Мішукова

2.       Баклановська Валерія Володимирівна 27.04.2004 б.Мирний,4 кв.32 НВК №15

8-А

29.05.2017

Ліцей ім..Мішукова

3.       Бамзурова Софія Леонідівна 07.08.2003 Привокзальна, 12 кв.60 НВК№15

8-А

29.05.2017

Ліцей ім..Мішукова

4.       Калігорська Анна Анатоліївна 22.09.2006 Уварові, 8 кв.97 НВК№15

5-А

29.05.2017

ЗОШ №54

5.       Кучеренко Катерина Олександрівна 17.10.2003 Ст.Разіна,7 кв.224 НВК№15

8-А

30.05.2017 Ліцей ім..Мішукова
6.       Орєхова Валерія Андріївна 28.10.2003 Бериславське шосе,8 кв.70 НВК№15

8-А

08.06.2017 Фізико-технічний ліцей
7.       Макарінець Олександр Сергійович 25.10.2004 Миколаївське шосе, 13а, кв.47 НВК№15

7-А

08.06.2017

Училище фізичної культури

8.       Сизова Марія Євгенівна 21.10.2006 Залізнична, 11а, кв.1 НВК№15

5-А

08.06.2017

ЗОШ №24

9.       Непомнящая Крістіна Сергіївна  31.05.2004 Ст.Разіна,4 НВК№15

8-Б

23.06.2017

ЗОШ №50

10.             Качур Остап Ігорович 24.01.2010 Залізнична, 11а, кв.3 НВ№15

2-А

23.06.2017

ЗОШ №30

11.             Єпіхін Денис Олександрович 25.05.2003 НВК№15

8-Б

23.06.2017

Фізико-технічний ліцей

12.             Бануков Ярослав Анатолійович 28.07.2004 Бабушкіна,29 НВК№15

8-А

26.06.2017

Фізико-технічний ліцей

13.             Самарська Анна Вадимівна 07.08.2007 49 ХГД,2 к.4 кв.96 НВК№15

5-А

26.06.2017

Таврійський ліцей мистецтв

14.             Цимерман Анна Андріївна 24.11.2003 28 Армії, 2а, кв.83 НВК№15

8-Б

26.06.2017

Фізико-технічний ліцей

15.             Швецова Олена Олександрівна 15.05.2007 Залізнична, 29/12 НВК№15

5-А

26.06.2017

ЗОШ №56

16.             Бурдига Ілля Олександрович 14.06.2004 Нижня,1,74 НВК№15

8-Б

26.06.2017

ЗОШ №30

17.             Бурдига Ганна Олександрівна 19.11.2006 Нижня,1,74 НВК№15

5-А

26.06.2017

ЗОШ №30

18.             Зінкевич Артем Олександрович 06.11.2004 Комкова,92 кв.196 НВК№15

8-Б

27.06.2017

Фізико-технічний ліцей

19.             Крижановський Ілля Миколайович 05.05.2004 І.Куліка, 31 к.7 кв.8 НВК№15

8-Б

27.06.2017

Фізико-технічний ліцей

20.             Бунятов Батир Мамедович 21.09.2004 Айвазовського,5а кв.70 НВК№15

8-А

05.07.2017

Фізико-технічний ліцей

21.             Шарата Ілля Олександрович 05.05.2007 Ілліча,66а, кв.1 НВК№15

5-А

22.08.2017

НВК №51

22.             Заярнюк Віталій  Павлович 06.03.2007 Ушакова,81/56 НВК№15

5-А

22.08.2017

Переїзд до м.Кривий ріг

23.             Нагорний Савелій Дмитрович 17.10.2006 40 років жовтня,56 НВК№15

5-А

22.08.2017

Ліцей №29

24.             Боруцький Дмитро Іванович 23.06.2008 Привокзальна,20 кв.54 НВК№15

4-А

22.08.2017

Переїзд до с.Новокаїри

25.             Литовченко Володимир Євгенович 20.10.2008 Козацький, 27 кв.49 НВК№15

3-Б

22.08.2017

Переїзд до м.Одеса

26.             Старчикова Анна Олександрівна 25.06.2010 С.Комишани, садова,34 НВК№15

2-А

22.08.2017

ЗОШ №45

27.             Брадовська Юлія Віталіївна 03.05.2007 Залізнична, 20 кв.16 НВК№15

5-Б

29.08.2017

НВК №51

28.             Гамурар Софія Романівна 20.06.2004 Дніпропетровська,211 НВК№15

7-А

22.08.2017

Переїзд до Одеської обл.

29.             Савчук Марина Олексіївна  12.03.2004 Молодіжна,23 НВК№15

8-А

29.08.2017

гімназія №20

 

П.І. П. учня Дата народження Дом.адреса Клас № наказу, дата та  куди зарахований
Рубан Богдан Максимович 15.03.2009 пер.Козацький,8кв.10 2-Б

НВК№15

30.05.2016р. Наказ № 162

Виїзд до м. Миколаїва

Сидоренко Дмитро Анатолійович 04.08.2002 вул.К.Маркса, 101,кв.84 9-А

НВК №15

30.05.2016р. Наказ № 163 перехід до ЗОШ №28
Конопелько Валерій Владиславович 04.04.2009 вул.Українська,3, кв. 51 2-А

НВК№15

31.05.2016р. Наказ № 164

Перехід до ЗОШ № 30

Соколенко Святослав Вікторович 11.10.2008 вул.Арктична 7,кв.9 2-А 31.05.2016р. Наказ № 166 перехід в гімназію №6
Легчилін Михайло Павлович 28.10.2002 вул.Миколаївське шосе, 13а, кв.15 8-А 01.06.2016р. Наказ № 176

Вступ до фізико-технічного ліцею

Дорошенко Поліна Андріївна 19.11.2006 вул.Миколаївське шосе,13а, кв.48  4-А 03.06.2016р. Наказ № 188

Переїзд в м. Цюрупінск

Вітриченко Олександр Андрійович 14.06.2006 пров.Будівельників,8,кв.49 5-А 03.06.2016р. Наказ № 189 перехід до ЗОШ № 31
Громитко Анастасія Віталіївна 01.09.2004 вул.Ушакова,71,кв.4 7-А 06.06.2016р.Наказ № 196 переїзд до м. Нова Каховка
Краснов Михайло Сергійович 31.10.2002 вул. Привокзальна,4.кв.100 8-А 09.06.2016р. Наказ № 200 перехід в училище фізичної культури
Бевзенко Наталія Володимирівна 07.03.2004 вул.Молодіжна,7,кв.43 7-Б 09.06.2016р. Наказ № 201 перехід в ЗОШ № 27
Волошина Катерина Дмитрівна 23.10.2002 Вул.9 Січня,49,кв.4 8-А 15.06.2016р. Наказ № 206 перехід до ліцею ім..О.В.Мишукова