Твори Всеволода Нестайка.

Світ його героїв веде нас незнаними шляхами, зачаровує, хвилює, вчить добру і розкриває нові горизонти для нашого серця. Разом з героями поринаємо у думки автора, його  ідеї і фантазії.

Одного сонячного ранку перед пробудженням Всеволоду Нестайку наснилося, що на його носі сидить живий сонячний зайчик і золотим пензликом малює на його щоках ластовиння. Письменник прокинувся і відчув якусь незвичайну радість і йому страшенно закортіло відразу ж сісти за письмовий стіл і розпочати писати про тих лоскотливих сонячних зайчиків.

Відгук на книгу «В країні сонячних зайчиків» написала учениця 4А класу Василенко Даша, він отримав перемогу в I етапі (шкільному турі)  міського конкурсу Читацькі перегони» для учнів 2-4 класів.

-2-638