Дати

Досягнення

1. 2007 р. Створення  лабораторії  перспективного досвіду  «Автоматизація бібліотечних процесів» на  базі шкільної  бібліотеки.
2. 2008 р. Підписання Угоди про співробітництво з лабораторією управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України.
3. 2008 р. Створення  шкільного  інформаційно-методичного центру.
4. 2008 р. Створення учнівського наукового товариства «Юні інтелектуали» (при Херсонському відділенні МАН України).
5. 2009 р. Перемога  в  міському огляді-конкурсі  методичних  кабінетів  на кращу організацію методичної роботи  з педагогічними  кадрами.
6. 2010 р. Створення, оформлення, публікація під егідою  Інституту педагогіки  НАПН України, за підтримки  управління освіти Херсонської міської ради  науково-методичного посібника  «Організаційно-педагогічні умови формування  технологічної культури керівника школи».
7. 2010 р. Нагородження педагогічного колективу  Почесною грамотою управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації „За високу результативність науково-експериментальної діяльності та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес”.
8. 2010 р. Перемога колективу школи в обласному конкурсі «Школи Херсонщини – 2009» у номінації «Школа Успіху».
9. 2011 р. Перемога  в обласному конкурсі відеофільмів „Педагогічний досвід Таврії” шкільного відеофільму „Успіх породжує успіх” /з досвіду управлінської діяльності  директора Херсонської загальноосвітньої школи IIII ступенів №15  Херсонської міської ради Л.Л.Стратійчук на тему: «Управління  загальноосвітнім  навчальним закладом у процесі формування його  позитивного іміджу»/.
10. 2011 р. Присвоєння  навчальному  закладу  рішенням  лабораторії  управління  освітніми  закладами  Інституту  педагогіки  НАПН  України  титулу  «Школа високої  педагогічної  культури».
11. 2011 р. Прийнято участь  у  Міжрегіональному  ярмарку  бібліотечних  інновацій «Крим-Херсон-Миколаїв».
12. 2012 р. Прийнято  участь  у  Всеукраїнській  науковій конференції   Інституту педагогіки  НАПН  України.
13. 2012 р. Нагородження  золотими  медалями  за високі досягнення в навчанні  5-ти учнів школи (всього 20 школярів  за останні 10 років нагороджено золотими і срібними медалями)
14. 2012 р. Нагородження   Херсонською   міською  радою  колективу  закладу  Дипломом «за високий професіоналізм, активне впровадження сучасних інноваційних методів навчання та виховання, отримання на рівні держави звання «Школа високої педагогічної культури»».
15. 2012 р. Прийнято участь  у Всеукраїнській акції  «Нові стандарти – нова школа». Зустріч Кримської делегації  освітян.
16.

17.

2013 р.

2014 р.

Нагородження  педагогічного колективу Дипломом за III місце в обласному конкурсі «Школа Херсонщини – 2013»

Зміна типу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради на Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” № 15 Херсонської міської ради, затверджено рішенням міської ради №1474 від 12.09.2014.

2014р. Cтворення, оформлення, публікація під егідою  Інституту педагогіки  НАПН України, за підтримки  управління освіти Херсонської міської ради  науково-методичного посібника  «Організаційні механізми впровадження Державних стандартів загальної середньої освіти»
2015р. Участь у Всеукраїнській науковій конференції  Інституту педагогіки НАПН України за підсумками дослідно-експериментальної роботи за 2014р. (м. Київ 28.01.2015р.)
2015р. Херсонський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  № 15 Херсонської міської ради увійшов в 10 кращих дошкільних закладів України за результатами Всеукраїнського фестивалю-огляду «Україна – рідний край»