Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний
заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів" №15 Херсонської міської ради

вітає Вас на своєму сайті!

 

Список учнів 1-А класу

    №

    п/п

                                         ПІБ
1.        Авілов Олексій Дмитрович
2.        Балан Мирослава Павлівна
3.        Біленко Назар Віталійович
4.        Гончаренко Єгор Юрійович
5.        Горицька Дар’я Вікторівна
6.        Дрога Діана Русланівна
7.        Єлєтіна Єва
8.        Казак Уляна Ігорівна
9.        Кириченко Кирило Геннадійович
10.   Кириченко Тимофій Геннадійович
11.   Колесник Марк Андрійович
12.   Корнієнко Катерина Сергіївна
13.   Коч Ангеліна Хасанівна
14.   Лаврюк Єгор Дмитрович
15.   Литвинова Меланія
16.   Мазаєв Силантій Олегович
17.   Мельниченко Стас
18.   Наконечна Злата Тарасівна
19.   Носенко Карина В’ячеславівна
20.   Остапенко Кирил Максимович
21.   Остроух Ангеліна Сергіївна
22.   Пономаренко Таїсія Юріївна
23.   Ривкіна Дар’я Євгенівна
24.   Рудометов Ігор Павлович
25.   Сервіанова Анна Сергіївна
26.   Скакун Маргарита Юріївна
27.   Стародубенко Поліна Максимівна
28.   Хомінська Злата
29.   Якимов Іван Сергійович
30.   Ясницька Софія Ігорівна

Класний керівник                                                             Н.П.Ясницька

Список учнів 1-Б класу                                                 

   №

   п/п

                              ПІБ
1.        Артьомов Даниїл Олександрович
2.        Байбуза Матвій Андрійович
3.        Біляченко Ілона Сергіївна
4.        Блажко Ілля Андрійович
5.        Галич Уляна Віталіївна
6.        Раманов Даниїл Сергійович
7.        Дудкін Захар Михайлович
8.        Єрещенко Кирило Олександрович
9.        Кобушко Лев Олексійович
10.   Ковтун Жасмин Ахмедівна
11.   Крупич Максим Ігорович
12.   Куліш Сергій Вікторович
13.   Лаштабега Мілана Андріївна
14.   Ліньков Олександр Сергійович
15.   Літвінов Артем Сергійович
16.   Миронюк Олександр Сергійович
17.   Мітюніна Катерина Василівна
18.   Парамонова Емма Володимирівна
19.   Пилипчак Ярослав Васильович
20.   Самусенко Ангеліна Олександрівна
21.   Скрипченко Поліна Денисівна
22.   Смола Артем Сергійович
23.   Смолієнко Дмитро Олександрович
24.   Степанець Марк Петрович
25.   Таланов Ілля Сергійович
26.   Трубіцина Карина Сергіївна
27.   Харченко Тетяна Віталіївна
28.   Циганчук Богдан Володимирович
29.   Чернявський Максим Дмитрович
30.   Чудюк Анна Русланівна

Класний керівник                                                                    І.М.Токар