18 листопада 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася ІІ Всеукраїнська (з міжнародною участю) науково-методична конференція «Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управління навчальними закладами». Заступник директора з навчально-виховної роботи Бурова В.В. взяла участь в роботі секції «Теоретико-методологічні аспекти організації управління сучасним закладом освіти». Підготувала статтю на тему: «Вплив технологічної культури керівника на імідж навчального закладу». Освіта є основою розвитку особистості, суспільства, нації та держави, тому одним з основних завдань сьогодення є забезпечення високоякісної освіти на всіх етапах та рівнях управління сучасними навчальними закладами. У науковій доповіді піднімалися актуальні питання щодо розвитку освіти та управління сучасними навчальними закладами.

dsc050478

17 листопада 2016р. проведено педагогічну раду   на тему: «Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій» у формі тренінгу. Провела педагогічну раду заступник директора з навчально-виховної роботи Бурова В.В., яка атестується в 2016-2017н.р. на відповідність займаній посаді. На засіданні були присутні заступник завідуючої методичного кабінету при Управлінні освіти Херсонської міської ради Волкова Т.Г. та молоді заступники директорів шкіл міста. Під час засідання директор Стратійчук Л.Л. висвітили питання виконання рішення педагогічної ради від 29.08.2016р. Вчителі, що атестуються ознайомили присутніх з темами доповідей відповідно до тематики педагогічної ради: «Особливості соціально-професійної мобільності вчителя в умовах сучасної школи» (вчитель української мови і  літератури Фесенець Я.Я.), «Комунікативна компетентність як невід’ємна складова мобільності сучасного вчителя» (вчитель російської мові и і зарубіжної літератури Сапон А.Г.),  «Інформаційна компетентність як вагома складова фахової компетентності вчителя» (вчитель інформатики Іванова Ю.М.), «Формування особистісної мобільності учнів початкової школи» (вчитель початкових класів Ясницька Н.П.). В ході проведення заходу вчителі продемонстрували форми роботи, які використовують на уроках, поділилися досвідом з колегами. Було вирішено: розробити технологічну схему проектування педагогічного простору, що забезпечує та стимулює розвиток мобільності учасників навчально – виховного процесу закладу; впроваджувати освітні технології для підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів, їх мобільності.