09 лютого 2016 року проведено педагогічну раду на тему: «Патріотичне виховання дошкільників». Вихователь-методист Куценко Т.М. виставку періодичних видань та книг з цього напрямку. Вихователі Скорик А.В., Ковальчук Т.І. ділилися досвідом проведення патріотичних заходів для малечі та батьків.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 листопада 2015 року в дошкільному підрозділі пройшло засідання педагогічної ради на тему: «Охорона життя і зміцнення здоровʼя дітей у сучасних умовах».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19 листопада 2015 року було проведено педагогічну раду на тему: «Сучасні педагогічні технології. Технологічний підхід як основа сучасної загальноосвітньої системи» в рамках роботи над темою дослідно-експериментальної роботи «Теоретичні засади технології управління загальноосвітнім навчальним закладом як активною соціально-педагогічною системою». Було сформовано творчу групу з числа вчителів Лізон В.А., Токар І.М., Мальцевої І.М., Бондаренко Н.В., Чорної О.Г., Якубовської О.Е., які представили педагогічному колективу власні наробки з даної проблематики та поділилися досвідом впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес.

SAM_0323 SAM_0326 SAM_0328 SAM_0329

24-25 вересня 2015 року вчитель англійської мови Якубовська О.Е., вчитель початкових класів Волченко Н.І. та завідуюча бібліотекою Кухаренко Г.М. взяли участь вVIІІ Міжнародній науково-практичній конференціїта ХХІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості»на базі Комунального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. Вчителі представили свої наукові роботи в секціях, їх творчі наробки увійшли до збірника матеріалів конференції. Якубовська О.Е. стаття на тему «Воспитаниечеловеческихпотребностей в педагогике В.А.Сухомлинского», Волченко Н.І. стаття на тему: «Крізь призму ідей В.О.Сухомлинського»  (з досвіду роботи) та стаття  Кухаренко Г.М. «Роль шкільної бібліотеки в запровадженні нових освітніх стандартів».

collage5

Fk4lHHYAbb0 OgpJiLrRyBs -PYm414-cjk

23 вересня 2015 року для директорів шкіл області – слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти було проведено семінар з обміну досвіду управлінської діяльності директора НВК№15 Стратійчук Л.Л., роботи над темою дослідно-експериментальної роботи ЗДНВР Бурової В.В. та роботи бібліотеки-лабораторії завідуючої Кухаренко Г.М. Гостям було презентовано посібники закладу, відеофільми та презентації з роботи педагогічного колективу. Директори шкіл мали змогу за круглим столом поставити питання з технології управління загальноосвітнім навчальним закладом, ролі шкільної бібліотеки у навчально-виховному процесі, організації методичної роботи в закладі.

SAM_0089 SAM_0091 SAM_0093 SAM_0094 SAM_0096