Науково-практична конференція «Зміст і технології шкільної освіти»

28 січня 2015 року заступник директора з навчально-виховної роботи Бурова В.В. взяла участь в науково-практичній конференції «Зміст і технології шкільної освіти» за результатами наукових досліджень співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів, вчителів-експериментаторів Інституту педагогіки НАПН України за 2014 рік в м.Києві. Особисто  завідуючій Лабораторії, доктору педагогічних наук, професору Калініній Людмилі Миколаївні та науковому керівнику, доктору педагогічних наук, професору, головному науковому співробітнику Островерховій Надії Михайлівні було вручено посібник за результатами дослідно-експериментальної роботи.

DSC00318 SAM_0253

Організаційні механізми реалізації Державного стандарту загальної середньої освіти.

Звітна он-лайн науково-практична конференція

18 грудня 2014 року в Херсонському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради відбулася звітна он-лайн науково-практична конференція за результатами дослідно-експериментальної роботи з теми: «Теоретико-прикладні засади організаційних механізмів упровадження державних стандартів» (2012-2014рр.). Конференція була побудована в 2 етапи: практичний та теоретичний. В рамках конференції пройшло спілкування в режимі он-лайн з доктором наук, професором лабораторії управління закладами освіти Інституту педагогіки НАПН України Островерховою Надією Михайлівною. В роботі конференції взяли участь директори шкіл міста №6,4,16,39,21,20,55, помічник начальника управління освіти Херсонської міської ради Верещака Т.Ю., заступник завідуючого методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради Волкова Т.Г., головний спеціаліст сектору інноваційних технологій управлінні освіти Херсонської міської ради Журженко Н.С., представники батьківської громади закладу та педагогічний колектив. На конференції було презентовано посібник «Організаційні механізми впровадження Державного стандарту загальної середньої освіти», фільм за результатами експериментальної роботи. Досвідом впровадження Державного стандарту в загальноосвітніх закладах поділилися директори шкіл Овчаренко Т.І. (№24) та Шалаєва Л.В. (№16). Досвідом роботи поділилися вчителі закладу, продемонстрували елементи особистісно-орієнтованих уроків щодо впровадження Державних стандартів. Високу оцінку дослідно-експериментальною роботи надано батьківською громадою закладу в особі голови батьківського комітету Лазаренко В.М.

DSC_0159 DSC_0161 DSC_0164

Педагогічна рада з теми: «Від самоосвіти педагогічних працівників до самоосвіти і саморозвитку учнів у процесі соціалізації»

05.11.14р. проведено педагогічну раду з теми: «Від самоосвіти педагогічних працівників до самоосвіти і саморозвитку учнів у процесі соціалізації». На засіданні було розглянуто питання: «Взаємодія школи, сім’ї, місцевої громади у вихованні особистості учня (відп. керівник МО класних керівників Петрова І.Є.),  «Методологічні засади використання мультимедійних презентацій» (відп. вчитель інформатики Пилипчук Г.В.), «Критерії життєтворчості особистості» ( відп. вчитель фізики Трофимова Г.В.), «Успіх – як життєвий пріоритет особистості» (відп. вчитель початкових класів Сикоза О.Я.), «Розвиток комунікативних та організаторських здібностей у процесі соціалізації учнів» (відп. соціальний педагог Щоголь Ю.І.). Психологом школи Губською А.В. проведено з педагогічним колективом тренінг «Розкриття професійного та творчого потенціалу вчителів». При підготовці педагогічної ради  творчою групою вчителів підготовлено матеріали з теми: «Роль та значення самоосвіти в сучасній педагогіці».

SAM_9713 SAM_9719 SAM_9730 SAM_9739SAM_9746 SAM_9751 SAM_9756 SAM_9758